Facebook Twitter Instagram LinkedIn Youtube

Dokumentacioni i nevojshëm për regjistrimin në fakultete

Vetëm gjashtë ditë larg rezultateve të para të raundit të parë! Ka ardhur koha të jeni largpamës dhe të filloni të mendoni tanimë për regjistrimin!. Dokumentacioni i nevojshëm për regjistrimin në fakultete

Dokumentacioni i nevojshëm për regjistrimin në fakultete
Vetëm gjashtë ditë larg rezultateve të para të raundit të parë! Ka ardhur koha të jeni largpamës dhe të filloni të mendoni tanimë për regjistrimin!
Si çdo vit, regjistrimet kryhen pranë fakulteteve përkatëse dhe maturanti "shndërrohet" zyrtarisht në student menjëherë pas paraqitjes së dokumentacionit të nevojshëm dhe, sigurisht, pasi konfirmohet në sistem që ai tanimë e ka degën të fituar.
Por cili është ky domentacion që duhet paraqitur në ditën e regjistrimit?
  • Diploma dhe certifikata e notave, të dyja të noterizuara. Noterizimi mund t'ju kushtojë deri në 500-600 lekë të reja.
  • fotokopje të kartës së identitetit ose certifikatë
  • 2 foto me madhësi të vogël, sa ajo për të cilën aplikojmë për pasaportë
Ju sugjerojmë që t'i siguroni dokumentet e sipërcituara gjatë këtyre ditëve, në mënyrë që kur të vijë koha e regjistrimit të jeni gati, sepse regjistrimi duhet të kryhet brenda 48 orëve dhe koha nuk premton.

SUKSESE në vazhdim!  

KOMENTET

$hide=page

Një lojë e krijuar nga maturantë

Reklamë
Name

Analiza,25,Analizë,1,Anglisht,3,Aplikimi A2,1,Arte,4,Biologji,12,BLOGGER,1,Detyra,18,Detyrë kërkimore,1,Drama,7,Edukim Fizik,1,Ekonomi,1,Ese,16,Ese Letrare,3,Filozofi,7,Gjeografi,3,Histori,6,Histori Arti,3,Informacione,28,Informatikë,2,Italisht,1,Kimi,7,Letersi,28,Letërsi Matura,1,Libra,9,Llogarit Piket,1,Lufta dhe Paqja,1,Matematikë,8,Matematikë Matura,1,Matura,23,MesueseAurela,3,Njoftime,8,Përmbledhje,3,Poezi,9,Projekt,37,Proza,9,Qytetari,2,Referat,3,Revolucioni Francez,1,Rezultate,3,SEO,1,Shkenca,1,Shkencë Toke,2,Shkrime,6,Skema e vleresimit,5,Tech,1,Teknologji,1,Test,1,Universitet,21,
ltr
item
Banka e Fundit: Dokumentacioni i nevojshëm për regjistrimin në fakultete
Dokumentacioni i nevojshëm për regjistrimin në fakultete
Vetëm gjashtë ditë larg rezultateve të para të raundit të parë! Ka ardhur koha të jeni largpamës dhe të filloni të mendoni tanimë për regjistrimin!. Dokumentacioni i nevojshëm për regjistrimin në fakultete
https://3.bp.blogspot.com/-3gNcXPk0_7E/WZxwgMoLllI/AAAAAAAAQCU/SXqJbNRJoZ0Sc7Y-YT2l58hSjrAmsTKNwCLcBGAs/s640/DOKUMENTACIONI%2BI%2BNEVOJSH%25C3%258BM%2BP%25C3%258BR%2BREGJISTRIMIN%2BN%25C3%258B%2BFAKULTETE.png
https://3.bp.blogspot.com/-3gNcXPk0_7E/WZxwgMoLllI/AAAAAAAAQCU/SXqJbNRJoZ0Sc7Y-YT2l58hSjrAmsTKNwCLcBGAs/s72-c/DOKUMENTACIONI%2BI%2BNEVOJSH%25C3%258BM%2BP%25C3%258BR%2BREGJISTRIMIN%2BN%25C3%258B%2BFAKULTETE.png
Banka e Fundit
http://www.bankaefundit.com/2017/08/dokumentacioni-per-regjistrimin-ne-fakultete.html
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/2017/08/dokumentacioni-per-regjistrimin-ne-fakultete.html
true
6959114630447888504
UTF-8
Të gjitha postimet u servirën Nuk u gjet asnjë postim Shiko të gjitha Lexo më shumë Komento Fshi komentin Fshi Nga Kryefaqe FAQET POSTIMET Shiko të gjitha REKOMANDOHEN TË LEXOHEN ETIKETË ARKIVA KËRKO TË GJITHA POSTIMET Not found any post match with your request KTHEHU NË KRYEFAQE E dielë E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Diel Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor tani 1 minutë më parë $$1$$ minutes ago 1 orë më parë $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago më shumë se 5 javë më parë Ndjekës Ndiq Kjo përmbajtje është PREMIUM Ju lutem shpërndajeni që të aktivizohet Kopjo të gjithë kodin Selekto të gjithë kodin Të gjitha kodet u kopjuan në kujtesën tuaj Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy