Facebook Twitter Instagram LinkedIn Youtube

Lista e fituesve dega e Drejtësisë - Universiteti i Tiranës

Del lista e fituesve te dega e Drejtësisë në universitetin e Tiranës. Nëse ndodheni poshtë numrit 750 atëherë nuk jeni fitues. Por sduhet të shqetësoheni sepse ky është nënraundi i parë. Dhe duhen pritur të tjerat. Këtu fitojnë vetëm ata me rezultatet më të larta në rang kombëtar.


Del lista e fituesve te dega e Drejtësisë në universitetin e Tiranës. Nëse ndodheni poshtë numrit 750 atëherë nuk jeni fitues. Por sduhet të shqetësoheni sepse ky është nënraundi i parë. Dhe duhen pritur të tjerat. Këtu fitojnë vetëm ata me rezultatet më të larta në rang kombëtar.KOMENTET

$hide=page

Një lojë e krijuar nga maturantë

Reklamë
Name

Analiza,25,Analizë,1,Anglisht,3,Aplikimi A2,1,Arte,4,Biologji,12,BLOGGER,1,Detyra,18,Detyrë kërkimore,1,Drama,7,Edukim Fizik,1,Ekonomi,1,Ese,16,Ese Letrare,3,Filozofi,7,Gjeografi,3,Histori,6,Histori Arti,3,Informacione,28,Informatikë,2,Italisht,1,Kimi,7,Letersi,28,Letërsi Matura,1,Libra,9,Llogarit Piket,1,Lufta dhe Paqja,1,Matematikë,8,Matematikë Matura,1,Matura,23,MesueseAurela,3,Njoftime,8,Përmbledhje,3,Poezi,9,Projekt,37,Proza,9,Qytetari,2,Referat,3,Revolucioni Francez,1,Rezultate,3,SEO,1,Shkenca,1,Shkencë Toke,2,Shkrime,6,Skema e vleresimit,5,Tech,1,Teknologji,1,Test,1,Universitet,21,
ltr
item
Banka e Fundit: Lista e fituesve dega e Drejtësisë - Universiteti i Tiranës
Lista e fituesve dega e Drejtësisë - Universiteti i Tiranës
Del lista e fituesve te dega e Drejtësisë në universitetin e Tiranës. Nëse ndodheni poshtë numrit 750 atëherë nuk jeni fitues. Por sduhet të shqetësoheni sepse ky është nënraundi i parë. Dhe duhen pritur të tjerat. Këtu fitojnë vetëm ata me rezultatet më të larta në rang kombëtar.
https://4.bp.blogspot.com/-AU2rpwK05x0/WaBHIq8x-iI/AAAAAAAAQG8/73bDB7NJ8NMAqYK-IfjTxdmJ3i15iDrbACLcBGAs/s1600/Lista%2Be%2Bfituesve%2Bte%2Bdega%2Be%2BDrejt%25C3%25ABsis%25C3%25AB%2B-%2BUniversiteti%2Bi%2BTiran%25C3%25ABs.png
https://4.bp.blogspot.com/-AU2rpwK05x0/WaBHIq8x-iI/AAAAAAAAQG8/73bDB7NJ8NMAqYK-IfjTxdmJ3i15iDrbACLcBGAs/s72-c/Lista%2Be%2Bfituesve%2Bte%2Bdega%2Be%2BDrejt%25C3%25ABsis%25C3%25AB%2B-%2BUniversiteti%2Bi%2BTiran%25C3%25ABs.png
Banka e Fundit
http://www.bankaefundit.com/2017/08/lista-e-fituesve-dega-e-drejtesise.html
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/2017/08/lista-e-fituesve-dega-e-drejtesise.html
true
6959114630447888504
UTF-8
Të gjitha postimet u servirën Nuk u gjet asnjë postim Shiko të gjitha Lexo më shumë Komento Fshi komentin Fshi Nga Kryefaqe FAQET POSTIMET Shiko të gjitha REKOMANDOHEN TË LEXOHEN ETIKETË ARKIVA KËRKO TË GJITHA POSTIMET Not found any post match with your request KTHEHU NË KRYEFAQE E dielë E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Diel Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor tani 1 minutë më parë $$1$$ minutes ago 1 orë më parë $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago më shumë se 5 javë më parë Ndjekës Ndiq Kjo përmbajtje është PREMIUM Ju lutem shpërndajeni që të aktivizohet Kopjo të gjithë kodin Selekto të gjithë kodin Të gjitha kodet u kopjuan në kujtesën tuaj Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy