Facebook Twitter Instagram LinkedIn Youtube

Listat e fituesve në IAL 2017

Fituesit në Fakultetin e Shkencave Pyjore, UBT Fituesit në Fakultetin e Mjekësisë Veterinare, UBT Fituesit në Institutin Kanadez të Teknologjisë Fituesit në Universitetin Politeknik të Tiranës Fituesit në Universitetin Bedër Fituesit te Fakulteti i Bujqësisë dhe Mjedisit, UBT Fituesit në Fakultetin e Shkencave të Natyrës Fituesit te Fakulteti i Ekonomisë dhe Agrobiznesit, UBT Fituesit në Universitetin New York të Tiranës Fituesit në Universitetin e Korçës Fituesit në Fakultetin e Gjuheve te Huaja Fituesit në Fakultetin e Arkitektures dhe Urbanistikes Fituesit në Albanian University Fituesit në Universitetin Epoka Fituesit në Fakultetin e Shkencave Sociale Fituesit në Fakultetin e Drejtesisë, Tiranë Fituesit në Fakultetin e Historisë dhe Filologjisë, Tiranë Fituesit në Universitetin e Sporteve, Tiranë Fituesit te Universiteti i MJEKSISË Fituesit te Universiteti i Shkodrës Fituesit te Universiteti i Elbasanit Fituesit te Universiteti i Vlorës Fituesit në Fakultetin e Ekonomisë, Tiranë Fituesit te Universiteti Aleksandër Moisiu, Durrës Fakulteti i Biznesit Fakulteti i Edukimit Fakulteti i Studimeve Profesionale Fakulteti i Shkencave Politike Juridike Fakulteti i Teknologjisë së Informacionit Fituesit te Universiteti i Arteve Fituesit te Universiteti POLIS Fituesit te Universiteti ALDENT Fituesit te Universiteti METROPOLITAN Fituesit te Universiteti MESDHETAR I SHQIPËRISË


Shikoni nëse jeni fitues, një video shembull

↓↓Shikoni në kompjuter↓↓

↓↓Shikoni në telefon↓↓


Videot më lartë janë shembuj të cilët tregojnë mënyrën e kërkimit të ID tuaj në listën e fituesve në IAL. (Pra kuotat ndryshojnë nga dega në degë)... 

Raundi i parë

KOMENTET

$hide=page

Një lojë e krijuar nga maturantë

Reklamë
Name

Analiza,25,Analizë,1,Anglisht,3,Aplikimi A2,1,Arte,4,Biologji,12,BLOGGER,1,Detyra,18,Detyrë kërkimore,1,Drama,7,Edukim Fizik,1,Ekonomi,1,Ese,16,Ese Letrare,3,Filozofi,7,Gjeografi,3,Histori,6,Histori Arti,3,Informacione,28,Informatikë,2,Italisht,1,Kimi,7,Letersi,28,Letërsi Matura,1,Libra,9,Llogarit Piket,1,Lufta dhe Paqja,1,Matematikë,8,Matematikë Matura,1,Matura,23,MesueseAurela,3,Njoftime,8,Përmbledhje,3,Poezi,9,Projekt,37,Proza,9,Qytetari,2,Referat,3,Revolucioni Francez,1,Rezultate,3,SEO,1,Shkenca,1,Shkencë Toke,2,Shkrime,6,Skema e vleresimit,5,Tech,1,Teknologji,1,Test,1,Universitet,21,
ltr
item
Banka e Fundit: Listat e fituesve në IAL 2017
Listat e fituesve në IAL 2017
Fituesit në Fakultetin e Shkencave Pyjore, UBT Fituesit në Fakultetin e Mjekësisë Veterinare, UBT Fituesit në Institutin Kanadez të Teknologjisë Fituesit në Universitetin Politeknik të Tiranës Fituesit në Universitetin Bedër Fituesit te Fakulteti i Bujqësisë dhe Mjedisit, UBT Fituesit në Fakultetin e Shkencave të Natyrës Fituesit te Fakulteti i Ekonomisë dhe Agrobiznesit, UBT Fituesit në Universitetin New York të Tiranës Fituesit në Universitetin e Korçës Fituesit në Fakultetin e Gjuheve te Huaja Fituesit në Fakultetin e Arkitektures dhe Urbanistikes Fituesit në Albanian University Fituesit në Universitetin Epoka Fituesit në Fakultetin e Shkencave Sociale Fituesit në Fakultetin e Drejtesisë, Tiranë Fituesit në Fakultetin e Historisë dhe Filologjisë, Tiranë Fituesit në Universitetin e Sporteve, Tiranë Fituesit te Universiteti i MJEKSISË Fituesit te Universiteti i Shkodrës Fituesit te Universiteti i Elbasanit Fituesit te Universiteti i Vlorës Fituesit në Fakultetin e Ekonomisë, Tiranë Fituesit te Universiteti Aleksandër Moisiu, Durrës Fakulteti i Biznesit Fakulteti i Edukimit Fakulteti i Studimeve Profesionale Fakulteti i Shkencave Politike Juridike Fakulteti i Teknologjisë së Informacionit Fituesit te Universiteti i Arteve Fituesit te Universiteti POLIS Fituesit te Universiteti ALDENT Fituesit te Universiteti METROPOLITAN Fituesit te Universiteti MESDHETAR I SHQIPËRISË
https://1.bp.blogspot.com/-BmBeM1xKa_M/WaNCBYVemQI/AAAAAAAAQJw/BCrj5ZfO_Jw5AM4zSI9Jc81dD7Xu8OYmgCLcBGAs/s1600/LISTAT%2BE%2BFITUESVE%2BN%25C3%258B%2BIAL%2B2017.png
https://1.bp.blogspot.com/-BmBeM1xKa_M/WaNCBYVemQI/AAAAAAAAQJw/BCrj5ZfO_Jw5AM4zSI9Jc81dD7Xu8OYmgCLcBGAs/s72-c/LISTAT%2BE%2BFITUESVE%2BN%25C3%258B%2BIAL%2B2017.png
Banka e Fundit
http://www.bankaefundit.com/2017/08/listat-e-fituesve-ne-ial-2017.html
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/2017/08/listat-e-fituesve-ne-ial-2017.html
true
6959114630447888504
UTF-8
Të gjitha postimet u servirën Nuk u gjet asnjë postim Shiko të gjitha Lexo më shumë Komento Fshi komentin Fshi Nga Kryefaqe FAQET POSTIMET Shiko të gjitha REKOMANDOHEN TË LEXOHEN ETIKETË ARKIVA KËRKO TË GJITHA POSTIMET Not found any post match with your request KTHEHU NË KRYEFAQE E dielë E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Diel Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor tani 1 minutë më parë $$1$$ minutes ago 1 orë më parë $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago më shumë se 5 javë më parë Ndjekës Ndiq Kjo përmbajtje është PREMIUM Ju lutem shpërndajeni që të aktivizohet Kopjo të gjithë kodin Selekto të gjithë kodin Të gjitha kodet u kopjuan në kujtesën tuaj Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy