Facebook Twitter Instagram LinkedIn Youtube

$hide=page

Listat e fituesve në IAL 2018 - Matura Shtetërore

Listat e fituesve në universitete në Shqipëri. Fituesit në: Universitetin Bujqësot të Tiranës Institutin Kanadez të Teknologjisë Universitetin Politeknik të Tiranës Universitetin Bedër Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit Universitetin Europian të Tiranës Fakultetin e Shkencave të Natyrës Universitetin New York të Tiranës Universitetin e Korçës Fakultetin e Gjuheve te Huaja Albanian University Universitetin Epoka Fakultetin e Shkencave Sociale Fakultetin e Drejtesisë, Tiranë Fakultetin e Historisë dhe Filologjisë, Tiranë Fituesit te Universiteti i Mjeksisë Fituesit te Universiteti i Gjirokastrës Fituesit te Universiteti i Shkodrës Fituesit te Universiteti i Elbasanit Fituesit te Universiteti i Vlorës Fakultetin e Ekonomisë, Tiranë Fituesit te Universiteti Aleksandër Moisiu, Durrës Fituesit te Universiteti i Arteve Fituesit te Universiteti METROPOLITAN Fituesit te Universiteti MESDHETAR I SHQIPËRISËNJOFTIM: Janë aktive vetëm listat e fakulteteve në ngjyrë blu.
Ndërsa ato që janë akoma në ngjyrë të zezë, nuk kanë dalë akoma.
Lista përditësohet automatikisht në kohën që del një listë e re fituesish.


KOMENTET

BLOGGER: 18
Loading...
Name

Analiza,25,Analizë,1,Anglisht,3,Aplikimi A2,1,Arte,4,Biologji,12,BLOGGER,1,Detyra,18,Detyrë kërkimore,1,Drama,7,Edukim Fizik,1,Ekonomi,1,Ese,16,Ese Letrare,3,Filozofi,7,Gjeografi,3,Histori,6,Histori Arti,3,Informacione,14,Informatikë,2,Italisht,1,Kimi,7,Letersi,29,Letërsi Matura,1,Libra,9,Llogarit Piket,1,Lufta dhe Paqja,1,Matematikë,8,Matematikë Matura,1,Matura,9,MesueseAurela,3,Njoftime,8,Përmbledhje,3,Poezi,9,Projekt,38,Projekte,1,Proza,9,Qytetari,2,Referat,3,Revolucioni Francez,1,Rezultate,3,SEO,1,Shkenca,1,Shkencë Toke,2,Shkrime,6,Skema e vleresimit,5,Tech,1,Teknologji,1,Test,1,Teza,2,Universitet,4,
ltr
item
Banka e Fundit: Listat e fituesve në IAL 2018 - Matura Shtetërore
Listat e fituesve në IAL 2018 - Matura Shtetërore
Listat e fituesve në universitete në Shqipëri. Fituesit në: Universitetin Bujqësot të Tiranës Institutin Kanadez të Teknologjisë Universitetin Politeknik të Tiranës Universitetin Bedër Fakultetin e Teknologjisë së Informacionit Universitetin Europian të Tiranës Fakultetin e Shkencave të Natyrës Universitetin New York të Tiranës Universitetin e Korçës Fakultetin e Gjuheve te Huaja Albanian University Universitetin Epoka Fakultetin e Shkencave Sociale Fakultetin e Drejtesisë, Tiranë Fakultetin e Historisë dhe Filologjisë, Tiranë Fituesit te Universiteti i Mjeksisë Fituesit te Universiteti i Gjirokastrës Fituesit te Universiteti i Shkodrës Fituesit te Universiteti i Elbasanit Fituesit te Universiteti i Vlorës Fakultetin e Ekonomisë, Tiranë Fituesit te Universiteti Aleksandër Moisiu, Durrës Fituesit te Universiteti i Arteve Fituesit te Universiteti METROPOLITAN Fituesit te Universiteti MESDHETAR I SHQIPËRISË
https://3.bp.blogspot.com/-iRk1tj6AUUI/W3SSeXIZViI/AAAAAAAAjoU/sVyhUL6aGm4vNnHWxnBx5ywZ-Vv_jlN1wCLcBGAs/s1600/LISTAT%2BE%2BFITUESVE%2BN%25C3%258B%2BIAL%2B2018%2B%25281%2529.png
https://3.bp.blogspot.com/-iRk1tj6AUUI/W3SSeXIZViI/AAAAAAAAjoU/sVyhUL6aGm4vNnHWxnBx5ywZ-Vv_jlN1wCLcBGAs/s72-c/LISTAT%2BE%2BFITUESVE%2BN%25C3%258B%2BIAL%2B2018%2B%25281%2529.png
Banka e Fundit
http://www.bankaefundit.com/2018/08/listat-e-fituesve-ne-ial-2018-matura-shteterore.html
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/2018/08/listat-e-fituesve-ne-ial-2018-matura-shteterore.html
true
6959114630447888504
UTF-8
Të gjitha postimet u servirën Nuk u gjet asnjë postim Shiko të gjitha Lexo më shumë Komento Fshi komentin Fshi Nga Kryefaqe FAQET POSTIMET Shiko të gjitha REKOMANDOHEN TË LEXOHEN ETIKETË ARKIVA KËRKO TË GJITHA POSTIMET Not found any post match with your request KTHEHU NË KRYEFAQE E dielë E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Diel Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor tani 1 minutë më parë $$1$$ minutes ago 1 orë më parë $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago më shumë se 5 javë më parë Ndjekës Ndiq Kjo përmbajtje është PREMIUM Ju lutem shpërndajeni që të aktivizohet Kopjo të gjithë kodin Selekto të gjithë kodin Të gjitha kodet u kopjuan në kujtesën tuaj Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy