Facebook Twitter Instagram LinkedIn Youtube

$hide=page

Marketing - Reklamoni në faqen tonë

____________
Ju biznese ose individë që kërkoni të reklamoni diçka në faqen tonë, duke përfshirë këtu: produkte, njoftime, lajmërime etj, jeni të mirëpritur të na kontaktoni në adresat tona të emailit: [email protected] & [email protected] ose në adresën tonë në Facebook.

Reklamoni biznesin tuaj në bankaefundit.com dhe përfitoni nga OFERTA duke filluar vetëm me 50€/vit. Shikueshmëria në websitin tonë vjen më së shumti nga Google (Organic Traffic) dhe nga rrjeti social Facebook (Social Media).

Çdo artikull i Bankës së Fundit rankohet në vendet e para në Google për shkak të mirë optimizimit të faqes dhe kualitetit të postimeve duke sjell kështu qindra vizitorë çdo ditë, pjesa më e madhe e të cilëve janë nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia, pra treva shqipfolëse. Dhe grupmosha mesatare varion nga 13 – 35 vjeç. 


Çmimi për reklamimin është më se i arsyeshëm, vetëm 50‎€ në vit!


Mos hezitoni, përfitoni tani dhe na kontaktoni!

Më poshtë keni statistikat vjetore të websitit (Google Analytics)↓↓


Name

Analiza,25,Analizë,1,Anglisht,3,Aplikimi A2,1,Arte,4,Biologji,12,BLOGGER,1,Detyra,18,Detyrë kërkimore,1,Drama,7,Edukim Fizik,1,Ekonomi,1,Ese,16,Ese Letrare,3,Filozofi,7,Gjeografi,3,Histori,6,Histori Arti,3,Informacione,13,Informatikë,2,Italisht,1,Kimi,7,Letersi,29,Letërsi Matura,1,Libra,9,Llogarit Piket,1,Lufta dhe Paqja,1,Matematikë,8,Matematikë Matura,1,Matura,8,MesueseAurela,3,Njoftime,8,Përmbledhje,3,Poezi,9,Projekt,38,Projekte,1,Proza,9,Qytetari,2,Referat,3,Revolucioni Francez,1,Rezultate,3,SEO,1,Shkenca,1,Shkencë Toke,2,Shkrime,6,Skema e vleresimit,5,Tech,1,Teknologji,1,Test,1,Teza,2,Universitet,3,
ltr
static_page
Banka e Fundit: Marketing - Reklamoni në faqen tonë
Marketing - Reklamoni në faqen tonë
Ju biznese ose individë që kërkoni të reklamoni diçka në faqen tonë, duke përfshirë këtu: produkte, njoftime, lajmërime etj, jeni të mirëpritur të na kontaktoni në adresat tona të emailit: [email protected] & [email protected] ose në adresën tonë në Facebook. Reklamoni biznesin tuaj në bankaefundit.com dhe përfitoni nga OFERTA duke filluar vetëm me 50€/vit. Shikueshmëria në ëebsitin tonë vjen më së shumti nga Google (Organic Traffic) dhe nga rrjeti social Facebook (Social Media). Çdo artikull i Bankës së Fundit rankohet në vendet e para në Google për shkak të mirë optimizimit të faqes dhe kualitetit të postimeve duke sjell kështu qindra vizitorë çdo ditë, pjesa më e madhe e të cilëve janë nga Shqipëria, Kosova dhe Maqedonia, pra treva shqipfolëse. Dhe grupmosha mesatare varion nga 13 – 35 vjeç. Çmimi për reklamimin është më se i arsyeshëm, vetëm 50‎€ në vit! Mos hezitoni, përfitoni tani dhe na kontaktoni!
Banka e Fundit
http://www.bankaefundit.com/p/marketing-reklamoni-ne-faqen-tone.html
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/p/marketing-reklamoni-ne-faqen-tone.html
true
6959114630447888504
UTF-8
Të gjitha postimet u servirën Nuk u gjet asnjë postim Shiko të gjitha Lexo më shumë Komento Fshi komentin Fshi Nga Kryefaqe FAQET POSTIMET Shiko të gjitha REKOMANDOHEN TË LEXOHEN ETIKETË ARKIVA KËRKO TË GJITHA POSTIMET Not found any post match with your request KTHEHU NË KRYEFAQE E dielë E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Diel Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor tani 1 minutë më parë $$1$$ minutes ago 1 orë më parë $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago më shumë se 5 javë më parë Ndjekës Ndiq Kjo përmbajtje është PREMIUM Ju lutem shpërndajeni që të aktivizohet Kopjo të gjithë kodin Selekto të gjithë kodin Të gjitha kodet u kopjuan në kujtesën tuaj Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy