Facebook Twitter Instagram LinkedIn Youtube

Arsyeja e publikimit të materialeve në faqen tonë është lehtësimi i punës së nxënësve dhe jo përvetësimi apo kopjimi i këtyre materialeve për t’i prezantuar si punë vetjake. Marrja e një detyre të gatshme prej nxënësve nuk është në interesin tonë, por nëse kjo ndodh ne nuk mbajmë përgjegjësi. Informacioni është i lirë. Lexo më shumë.

$hide=page

Aplikacioni Banka E Fundit

____________
Në faqen dhe aplikacionin tonë ju ofrojmë çdo ndihmë të mundshme në lidhje me shkollën, duke nisur me: ese, projekte, detyra, punë kërkimore, teza provimesh dhe padyshim një larmi informacionesh në lidhje me tema të shumëllojshme. Vazhdimisht postojmë për ju punë të reja të realizuara nga vetë nxënësit, me tema të larmishme. Hidhini një sy postimeve tona dhe me siguri do të mbeteni të kënaqur.


Nëse lundroni në faqen tonë me anë të aplikacionit që kemi vënë në dispozicion do të hasni vetëm një reklamë në fund të pamjes dhe asnjë tjetër, ndaj edhe ne si staff ju sugjerojmë të përdorni aplikacionin më shumë sesa ëebsitin tonë. 
Në linkun më poshtë mund ta shkarkoni në playstore ose në faqe të tjera të cilat kryejnë të njëjtin shërbim si Playstore. Ju faleminderit për mirëkuptimin. 


Ju lutem komentoni se çfarë doni të shtojmë në aplikacionin tonë! Mirëpresim mendimet tuaja!


KOMENTET

Name

Analiza,25,Analizë,1,Anglisht,3,Aplikimi A2,1,Arte,4,Biologji,12,BLOGGER,1,Detyra,18,Detyrë kërkimore,1,Drama,7,Edukim Fizik,1,Ekonomi,1,Ese,16,Ese Letrare,3,Filozofi,7,Gjeografi,3,Histori,6,Histori Arti,3,Informacione,13,Informatikë,2,Italisht,1,Kimi,7,Letersi,29,Letërsi Matura,1,Libra,9,Llogarit Piket,1,Lufta dhe Paqja,1,Matematikë,8,Matematikë Matura,1,Matura,8,MesueseAurela,3,Njoftime,8,Përmbledhje,3,Poezi,9,Projekt,38,Projekte,1,Proza,9,Qytetari,2,Referat,3,Revolucioni Francez,1,Rezultate,3,SEO,1,Shkenca,1,Shkencë Toke,2,Shkrime,6,Skema e vleresimit,5,Tech,1,Teknologji,1,Test,1,Teza,2,Universitet,3,
ltr
static_page
Banka e Fundit: Aplikacioni Banka E Fundit
Aplikacioni Banka E Fundit
Nëse lundroni në faqen tonë me anë të aplikacionit që kemi vënë në dispozicion do të hasni vetëm një reklamë në fund të pamjes dhe asnjë tjetër, ndaj edhe ne si staff ju sugjerojmë të përdorni aplikacionin më shumë sesa ëebsitin tonë. Në linkun më poshtë mund ta shkarkoni në playstore ose në faqe të tjera të cilat kryejnë të njëjtin shërbim si Playstore. Ju faleminderit për mirëkuptimin.
Banka e Fundit
http://www.bankaefundit.com/p/aplikacioni-banka-e-fundit.html
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/p/aplikacioni-banka-e-fundit.html
true
6959114630447888504
UTF-8
Të gjitha postimet u servirën Nuk u gjet asnjë postim Shiko të gjitha Lexo më shumë Komento Fshi komentin Fshi Nga Kryefaqe FAQET POSTIMET Shiko të gjitha REKOMANDOHEN TË LEXOHEN ETIKETË ARKIVA KËRKO TË GJITHA POSTIMET Not found any post match with your request KTHEHU NË KRYEFAQE E dielë E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Diel Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor tani 1 minutë më parë $$1$$ minutes ago 1 orë më parë $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago më shumë se 5 javë më parë Ndjekës Ndiq Kjo përmbajtje është PREMIUM Ju lutem shpërndajeni që të aktivizohet Kopjo të gjithë kodin Selekto të gjithë kodin Të gjitha kodet u kopjuan në kujtesën tuaj Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy