Facebook Twitter Instagram LinkedIn Youtube

Arsyeja e publikimit të materialeve në faqen tonë është lehtësimi i punës së nxënësve dhe jo përvetësimi apo kopjimi i këtyre materialeve për t’i prezantuar si punë vetjake. Marrja e një detyre të gatshme prej nxënësve nuk është në interesin tonë, por nëse kjo ndodh ne nuk mbajmë përgjegjësi. Informacioni është i lirë. Lexo më shumë.

$hide=page

Rreth Nesh

____________

           Arsyeja që çoi në hapjen e kësaj faqeje është vështirësia që ne si nxënës hasnim vazhdimisht në kryerjen e detyrave tona shkollore. Nga kjo, lindi dhe ideja se me punët tona ne mund të lehtësonim sado pak punën e bashkëmoshatarëve tanë. Kështu qëllimi ynë i vetëm është t’ju ndihmojmë sado pak në përmbushjen e detyrave shkollore apo çdo pune tjetër kërkimore.
Ne në faqen tonë mund t’ju ofrojmë çdo ndihmë të mundshme në lidhje me shkollën, duke nisur  që nga:  esetë, projekte, detyra, punë kërkimore, teza provimesh dhe padyshim një shumëllojshmëri informacionesh në lidhje me tema të shumëllojshme.
Vazhdimisht postojmë për ju punë të reja të realizuara nga vetë nxënësitë, me tema të larmishme. Hidhini një sy postimeve tona dhe me siguri do të mbeteni të kënaqur.
Do t’ua dinim për nder nëse do të na kontaktonit për ti shfaqur punët tuaja në faqen tonë bankaefundit.com. Në këtë mënyrë jepni një ndihmë më shumë dhe njëkohësisht punët tuaja vlerësohen.


Tek ne do gjeni:
  • PROJEKTE - Ju vijmë në ndihmë për përgatitjen e projekteve shkollore në mënyrën më të mirë të mundshme!
  • ESE - Me tema nga më të ndryshmet, ne ju vijmë në ndihmë me një larmishmëri esesh!
  • DETYRA - Detyra shkollore të përgatitura në mënyrë të saktë, nga vetë nxënësit!
  • INFORMACIONE - Informacione të larmishme dhe padyshim të sakta, për formimin e përgjithshëm!
  • TESTIME - Përgatituni për testimet tuaja duke provuar veten me teza të përgatitura nga vetë mësuesit.
  • MATURA - Informacione për maturantët në lidhje me universitetet, provimet dhe rezultatet e tyre.

Minds behind Banka E Fundit:
Enea Jahollari
CEO / WEB Design
SEO Analyst / Content Writer
Elton Saraçi
CO-founder
Content Writer


Name

Analiza,25,Analizë,1,Anglisht,3,Aplikimi A2,1,Arte,4,Biologji,12,BLOGGER,1,Detyra,18,Detyrë kërkimore,1,Drama,7,Edukim Fizik,1,Ekonomi,1,Ese,16,Ese Letrare,3,Filozofi,7,Gjeografi,3,Histori,6,Histori Arti,3,Informacione,13,Informatikë,2,Italisht,1,Kimi,7,Letersi,29,Letërsi Matura,1,Libra,9,Llogarit Piket,1,Lufta dhe Paqja,1,Matematikë,8,Matematikë Matura,1,Matura,8,MesueseAurela,3,Njoftime,8,Përmbledhje,3,Poezi,9,Projekt,38,Projekte,1,Proza,9,Qytetari,2,Referat,3,Revolucioni Francez,1,Rezultate,3,SEO,1,Shkenca,1,Shkencë Toke,2,Shkrime,6,Skema e vleresimit,5,Tech,1,Teknologji,1,Test,1,Teza,2,Universitet,3,
ltr
static_page
Banka e Fundit: Rreth Nesh
Rreth Nesh
Arsyeja që çoi në hapjen e kësaj faqeje është vështirësia që ne si nxënës hasnim vazhdimisht në kryerjen e detyrave tona shkollore. Nga kjo, lindi dhe ideja se me punët tona ne mund të lehtësonim sado pak punën e bashkëmoshatarëve tanë. Kështu qëllimi ynë i vetëm është t’ju ndihmojmë sado pak në përmbushjen e detyrave shkollore apo çdo pune tjetër kërkimore.
Banka e Fundit
http://www.bankaefundit.com/p/rreth-nesh.html
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/p/rreth-nesh.html
true
6959114630447888504
UTF-8
Të gjitha postimet u servirën Nuk u gjet asnjë postim Shiko të gjitha Lexo më shumë Komento Fshi komentin Fshi Nga Kryefaqe FAQET POSTIMET Shiko të gjitha REKOMANDOHEN TË LEXOHEN ETIKETË ARKIVA KËRKO TË GJITHA POSTIMET Not found any post match with your request KTHEHU NË KRYEFAQE E dielë E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Diel Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor tani 1 minutë më parë $$1$$ minutes ago 1 orë më parë $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago më shumë se 5 javë më parë Ndjekës Ndiq Kjo përmbajtje është PREMIUM Ju lutem shpërndajeni që të aktivizohet Kopjo të gjithë kodin Selekto të gjithë kodin Të gjitha kodet u kopjuan në kujtesën tuaj Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy