Facebook Twitter Instagram LinkedIn Youtube

$hide=page

Një plan biznesi - Projekt Matematikë

Emri i biznesit: Hapur vetëm për ty Sektori: Shërbime Lloji i biznesit: Aktiviteti që do të marrim përsipër ka si qëllim të ndihmojë njerëzit e të gjitha moshave të lidhen me botën e internetit, të printojnë, të luajnë, të lexojnë dhe gjithashtu të relaksohen duke shijuar një pije freskuese ose akullore. Një plan biznesi - Projekt Matematikë. Enea JahollariPlan biznesi 

Emri i biznesit: Hapur vetëm për ty
Sektori: Shërbime
Lloji i biznesit: Aktiviteti që do të marrim përsipër ka si qëllim të ndihmojë njerëzit e të gjitha moshave të lidhen me botën e internetit, të printojnë, të luajnë, të lexojnë dhe gjithashtu të relaksohen duke shijuar një pije freskuese ose akullore.

KOMENTET

Name

Analiza,25,Analizë,1,Anglisht,3,Aplikimi A2,1,Arte,4,Biologji,12,BLOGGER,1,Detyra,18,Detyrë kërkimore,1,Drama,7,Edukim Fizik,1,Ekonomi,1,Ese,16,Ese Letrare,3,Filozofi,7,Gjeografi,3,Histori,6,Histori Arti,3,Informacione,14,Informatikë,2,Italisht,1,Kimi,7,Letersi,29,Letërsi Matura,1,Libra,9,Llogarit Piket,1,Lufta dhe Paqja,1,Matematikë,8,Matematikë Matura,1,Matura,9,MesueseAurela,3,Njoftime,8,Përmbledhje,3,Poezi,9,Projekt,38,Projekte,1,Proza,9,Qytetari,2,Referat,3,Revolucioni Francez,1,Rezultate,3,SEO,1,Shkenca,1,Shkencë Toke,2,Shkrime,6,Skema e vleresimit,5,Tech,1,Teknologji,1,Test,1,Teza,2,Universitet,4,
ltr
item
Banka e Fundit: Një plan biznesi - Projekt Matematikë
Një plan biznesi - Projekt Matematikë
Emri i biznesit: Hapur vetëm për ty Sektori: Shërbime Lloji i biznesit: Aktiviteti që do të marrim përsipër ka si qëllim të ndihmojë njerëzit e të gjitha moshave të lidhen me botën e internetit, të printojnë, të luajnë, të lexojnë dhe gjithashtu të relaksohen duke shijuar një pije freskuese ose akullore. Një plan biznesi - Projekt Matematikë. Enea Jahollari
https://3.bp.blogspot.com/-ZQmZodvxLSk/WYD1Fuxn3fI/AAAAAAAAP4I/A098VcSH-lgzYIn92wMvmZhFFnXn6p4DQCLcBGAs/s1600/Projekte%2B%25281%2529-min.png
https://3.bp.blogspot.com/-ZQmZodvxLSk/WYD1Fuxn3fI/AAAAAAAAP4I/A098VcSH-lgzYIn92wMvmZhFFnXn6p4DQCLcBGAs/s72-c/Projekte%2B%25281%2529-min.png
Banka e Fundit
http://www.bankaefundit.com/2017/06/nje-plan-biznesi-projekt-matematike.html
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/2017/06/nje-plan-biznesi-projekt-matematike.html
true
6959114630447888504
UTF-8
Të gjitha postimet u servirën Nuk u gjet asnjë postim Shiko të gjitha Lexo më shumë Komento Fshi komentin Fshi Nga Kryefaqe FAQET POSTIMET Shiko të gjitha REKOMANDOHEN TË LEXOHEN ETIKETË ARKIVA KËRKO TË GJITHA POSTIMET Not found any post match with your request KTHEHU NË KRYEFAQE E dielë E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Diel Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor tani 1 minutë më parë $$1$$ minutes ago 1 orë më parë $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago më shumë se 5 javë më parë Ndjekës Ndiq Kjo përmbajtje është PREMIUM Ju lutem shpërndajeni që të aktivizohet Kopjo të gjithë kodin Selekto të gjithë kodin Të gjitha kodet u kopjuan në kujtesën tuaj Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy