Facebook Twitter Instagram LinkedIn Youtube

Arsyeja e publikimit të materialeve në faqen tonë është lehtësimi i punës së nxënësve dhe jo përvetësimi apo kopjimi i këtyre materialeve për t’i prezantuar si punë vetjake. Marrja e një detyre të gatshme prej nxënësve nuk është në interesin tonë, por nëse kjo ndodh ne nuk mbajmë përgjegjësi. Informacioni është i lirë. Lexo më shumë.

$hide=page

Si te krijojme nje website [2017] [Tutorial] [Gjithcka Falas]

Si te krijojme nje website falas ne 10 minuta, dhe duke mos ditur programim...

Ne kete video kam treguar se si mund te krijojme nje website te cilin mund ta perdorim per shume qellime te ndryshme si: Blog Personal, Website per nje produkt etj etj. Mjafton pak imagjinate edhe mund te krijoni websitin qe keni dashur gjithmone...

Video eshte e ndare ne keto pjese:
1. Krijo llogari ne Google
2. Krijo llogari ne Google+
3. Krijo nje faqe blogger
4. Instalo nje template (Falas nga https://gooyaabitemplates.com/ )
5. Merr nje domain name falas ne Freenom.com (0.00 Lek)

Per me shume shikoni videon me poshte 😊😉


Name

Analiza,25,Analizë,1,Anglisht,3,Aplikimi A2,1,Arte,4,Biologji,12,BLOGGER,1,Detyra,18,Detyrë kërkimore,1,Drama,7,Edukim Fizik,1,Ekonomi,1,Ese,16,Ese Letrare,3,Filozofi,7,Gjeografi,3,Histori,6,Histori Arti,3,Informacione,13,Informatikë,2,Italisht,1,Kimi,7,Letersi,29,Letërsi Matura,1,Libra,9,Llogarit Piket,1,Lufta dhe Paqja,1,Matematikë,8,Matematikë Matura,1,Matura,8,MesueseAurela,3,Njoftime,8,Përmbledhje,3,Poezi,9,Projekt,38,Projekte,1,Proza,9,Qytetari,2,Referat,3,Revolucioni Francez,1,Rezultate,3,SEO,1,Shkenca,1,Shkencë Toke,2,Shkrime,6,Skema e vleresimit,5,Tech,1,Teknologji,1,Test,1,Teza,2,Universitet,3,
ltr
item
Banka e Fundit: Si te krijojme nje website [2017] [Tutorial] [Gjithcka Falas]
Si te krijojme nje website [2017] [Tutorial] [Gjithcka Falas]
Si te krijojme nje website falas ne 10 minuta, dhe duke mos ditur programim...
https://i.ytimg.com/vi/Ssh-HAZs2IA/hqdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/Ssh-HAZs2IA/default.jpg
Banka e Fundit
http://www.bankaefundit.com/2017/02/si-te-krijojme-nje-website-2017.html
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/2017/02/si-te-krijojme-nje-website-2017.html
true
6959114630447888504
UTF-8
Të gjitha postimet u servirën Nuk u gjet asnjë postim Shiko të gjitha Lexo më shumë Komento Fshi komentin Fshi Nga Kryefaqe FAQET POSTIMET Shiko të gjitha REKOMANDOHEN TË LEXOHEN ETIKETË ARKIVA KËRKO TË GJITHA POSTIMET Not found any post match with your request KTHEHU NË KRYEFAQE E dielë E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Diel Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor tani 1 minutë më parë $$1$$ minutes ago 1 orë më parë $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago më shumë se 5 javë më parë Ndjekës Ndiq Kjo përmbajtje është PREMIUM Ju lutem shpërndajeni që të aktivizohet Kopjo të gjithë kodin Selekto të gjithë kodin Të gjitha kodet u kopjuan në kujtesën tuaj Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy