Facebook Twitter Instagram LinkedIn Youtube

Arsyeja e publikimit të materialeve në faqen tonë është lehtësimi i punës së nxënësve dhe jo përvetësimi apo kopjimi i këtyre materialeve për t’i prezantuar si punë vetjake. Marrja e një detyre të gatshme prej nxënësve nuk është në interesin tonë, por nëse kjo ndodh ne nuk mbajmë përgjegjësi. Informacioni është i lirë. Lexo më shumë.

$hide=page

Testimet e maturës

Te gjitha testimet e maturave te shkuara ne nje vend....


Shkarkoni te gjitha testimet e matures te viteve te shkuara ne nje vend te vetem... Testimet jane te gjitha ne formatin PDF. Mund t'i hapni me programin Adobe Reader (Shkarko këtu)...
Testet te cilat perfshihen jane:
1. Matematike
2. Letersi
3. Fizike
4. Kimi
5. Biologji
6. Anglisht
7. Ekonomi

Ato mund ti shkarkoni ketu: Shkarko testet

Nese keni nevoje per teste te tjera te cilat nuk jane per momentin, lini nje koment... dhe do t'i gjeje ato per ju .. ☺☻
Name

Analiza,25,Analizë,1,Anglisht,3,Aplikimi A2,1,Arte,4,Biologji,12,BLOGGER,1,Detyra,18,Detyrë kërkimore,1,Drama,7,Edukim Fizik,1,Ekonomi,1,Ese,16,Ese Letrare,3,Filozofi,7,Gjeografi,3,Histori,6,Histori Arti,3,Informacione,13,Informatikë,2,Italisht,1,Kimi,7,Letersi,29,Letërsi Matura,1,Libra,9,Llogarit Piket,1,Lufta dhe Paqja,1,Matematikë,8,Matematikë Matura,1,Matura,8,MesueseAurela,3,Njoftime,8,Përmbledhje,3,Poezi,9,Projekt,38,Projekte,1,Proza,9,Qytetari,2,Referat,3,Revolucioni Francez,1,Rezultate,3,SEO,1,Shkenca,1,Shkencë Toke,2,Shkrime,6,Skema e vleresimit,5,Tech,1,Teknologji,1,Test,1,Teza,2,Universitet,3,
ltr
item
Banka e Fundit: Testimet e maturës
Testimet e maturës
Te gjitha testimet e maturave te shkuara ne nje vend....
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhgtmxTqo5QYI_KhzG2d6q26wk0CKK_P_XpgGiTA915TdauIRF8zfdWXrWjCXeiGqnYVh6ITzArTzderXODq9RXtXB2JQnUkm7h9fiC-528B1uwuzyD84qO9iy0mzQkWEGexVKWL1FtqYgD/s640/t.png
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhgtmxTqo5QYI_KhzG2d6q26wk0CKK_P_XpgGiTA915TdauIRF8zfdWXrWjCXeiGqnYVh6ITzArTzderXODq9RXtXB2JQnUkm7h9fiC-528B1uwuzyD84qO9iy0mzQkWEGexVKWL1FtqYgD/s72-c/t.png
Banka e Fundit
http://www.bankaefundit.com/2017/02/testimet-e-matures.html
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/2017/02/testimet-e-matures.html
true
6959114630447888504
UTF-8
Të gjitha postimet u servirën Nuk u gjet asnjë postim Shiko të gjitha Lexo më shumë Komento Fshi komentin Fshi Nga Kryefaqe FAQET POSTIMET Shiko të gjitha REKOMANDOHEN TË LEXOHEN ETIKETË ARKIVA KËRKO TË GJITHA POSTIMET Not found any post match with your request KTHEHU NË KRYEFAQE E dielë E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Diel Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor tani 1 minutë më parë $$1$$ minutes ago 1 orë më parë $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago më shumë se 5 javë më parë Ndjekës Ndiq Kjo përmbajtje është PREMIUM Ju lutem shpërndajeni që të aktivizohet Kopjo të gjithë kodin Selekto të gjithë kodin Të gjitha kodet u kopjuan në kujtesën tuaj Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy