Facebook Twitter Instagram LinkedIn Youtube

Arsyeja e publikimit të materialeve në faqen tonë është lehtësimi i punës së nxënësve dhe jo përvetësimi apo kopjimi i këtyre materialeve për t’i prezantuar si punë vetjake. Marrja e një detyre të gatshme prej nxënësve nuk është në interesin tonë, por nëse kjo ndodh ne nuk mbajmë përgjegjësi. Informacioni është i lirë. Lexo më shumë.

$hide=page

Qëndrimi ynë në lidhje me përdorimin e drogës, alkoolit dhe duhanit - Projekt

Qëndrimi jonë në lidhje me përdorimin e drogës, alkoolit dhe duhanit - Projekt. DËMET QË SJELL PIRJA E DUHANIT  Kërkimet kanë treguar se një duhanpirës ka një jetëgjatësi rreth 7-8 vjet më të shkurtër në krahasim më një njeri joduhanpirës. DËMTIMET QË SJELL PËRDORIMI I ALKOOLIT  Përdorimi i alkoolit është një sjellje e rrezikshme, që prek aftësinë tonë për të marrë vendime të mira dhe dëmton rëndë shëndetin tonë fizik. DËMTIMET QË SJELL PËRDORIMI I DROGËS  Përdorimi i drogës është një problem që nuk ka të bëjë vetëm me përdoruesin e saj, por me të gjithë shoqërinë dhe institucionet shtetërore. QËNDRIMI JONË NDAJ NJERËZVE QË JANË PËRDORUES TË LËNDËVE NARKOTIKE TË GJITHË SË BASHKU DUHET T’I THEMI" STOP DUHANIT STOP ALKOOLIT STOP DROGËS

SHKAQET QË ÇOJNË TË RINJTË NË PËRDORIMIN E KËTYRE SUBSTANCAVE PASOJAT QË VIJNË NGA PËRDORIMI I TYRE
DËMET QË SJELL PIRJA E DUHANIT

  • Kërkimet kanë treguar se një duhanpirës ka një jetëgjatësi rreth 7-8 vjet më të shkurtër në krahasim më një njeri joduhanpirës.

DËMTIMET QË SJELL PËRDORIMI I ALKOOLIT

  • Përdorimi i alkoolit është një sjellje e rrezikshme, që prek aftësinë tonë për të marrë vendime të mira dhe dëmton rëndë shëndetin tonë fizik.

DËMTIMET QË SJELL PËRDORIMI I DROGËS

  • Përdorimi i drogës është një problem që nuk ka të bëjë vetëm me përdoruesin e saj, por me të gjithë shoqërinë dhe institucionet shtetërore.


QËNDRIMI JONË NDAJ NJERËZVE QË JANË PËRDORUES TË LËNDËVE NARKOTIKE

TË GJITHË SË BASHKU DUHET T’I THEMI"
STOP DUHANIT
STOP ALKOOLIT
STOP DROGËSKOMENTET

Name

Analiza,25,Analizë,1,Anglisht,3,Aplikimi A2,1,Arte,4,Biologji,12,BLOGGER,1,Detyra,18,Detyrë kërkimore,1,Drama,7,Edukim Fizik,1,Ekonomi,1,Ese,16,Ese Letrare,3,Filozofi,7,Gjeografi,3,Histori,6,Histori Arti,3,Informacione,13,Informatikë,2,Italisht,1,Kimi,7,Letersi,29,Letërsi Matura,1,Libra,9,Llogarit Piket,1,Lufta dhe Paqja,1,Matematikë,8,Matematikë Matura,1,Matura,8,MesueseAurela,3,Njoftime,8,Përmbledhje,3,Poezi,9,Projekt,38,Projekte,1,Proza,9,Qytetari,2,Referat,3,Revolucioni Francez,1,Rezultate,3,SEO,1,Shkenca,1,Shkencë Toke,2,Shkrime,6,Skema e vleresimit,5,Tech,1,Teknologji,1,Test,1,Teza,2,Universitet,3,
ltr
item
Banka e Fundit: Qëndrimi ynë në lidhje me përdorimin e drogës, alkoolit dhe duhanit - Projekt
Qëndrimi ynë në lidhje me përdorimin e drogës, alkoolit dhe duhanit - Projekt
Qëndrimi jonë në lidhje me përdorimin e drogës, alkoolit dhe duhanit - Projekt. DËMET QË SJELL PIRJA E DUHANIT  Kërkimet kanë treguar se një duhanpirës ka një jetëgjatësi rreth 7-8 vjet më të shkurtër në krahasim më një njeri joduhanpirës. DËMTIMET QË SJELL PËRDORIMI I ALKOOLIT  Përdorimi i alkoolit është një sjellje e rrezikshme, që prek aftësinë tonë për të marrë vendime të mira dhe dëmton rëndë shëndetin tonë fizik. DËMTIMET QË SJELL PËRDORIMI I DROGËS  Përdorimi i drogës është një problem që nuk ka të bëjë vetëm me përdoruesin e saj, por me të gjithë shoqërinë dhe institucionet shtetërore. QËNDRIMI JONË NDAJ NJERËZVE QË JANË PËRDORUES TË LËNDËVE NARKOTIKE TË GJITHË SË BASHKU DUHET T’I THEMI" STOP DUHANIT STOP ALKOOLIT STOP DROGËS
https://i.ytimg.com/vi/rqHBbnLxOZQ/hqdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/rqHBbnLxOZQ/default.jpg
Banka e Fundit
http://www.bankaefundit.com/2017/03/qendrimi-jone-ne-lidhje-me-perdorimin-e.html
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/2017/03/qendrimi-jone-ne-lidhje-me-perdorimin-e.html
true
6959114630447888504
UTF-8
Të gjitha postimet u servirën Nuk u gjet asnjë postim Shiko të gjitha Lexo më shumë Komento Fshi komentin Fshi Nga Kryefaqe FAQET POSTIMET Shiko të gjitha REKOMANDOHEN TË LEXOHEN ETIKETË ARKIVA KËRKO TË GJITHA POSTIMET Not found any post match with your request KTHEHU NË KRYEFAQE E dielë E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Diel Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor tani 1 minutë më parë $$1$$ minutes ago 1 orë më parë $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago më shumë se 5 javë më parë Ndjekës Ndiq Kjo përmbajtje është PREMIUM Ju lutem shpërndajeni që të aktivizohet Kopjo të gjithë kodin Selekto të gjithë kodin Të gjitha kodet u kopjuan në kujtesën tuaj Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy