Facebook Twitter Instagram LinkedIn Youtube

Arsyeja e publikimit të materialeve në faqen tonë është lehtësimi i punës së nxënësve dhe jo përvetësimi apo kopjimi i këtyre materialeve për t’i prezantuar si punë vetjake. Marrja e një detyre të gatshme prej nxënësve nuk është në interesin tonë, por nëse kjo ndodh ne nuk mbajmë përgjegjësi. Informacioni është i lirë. Lexo më shumë.

$hide=page

Si të nxjerrim të tjerët nga Wifi?

Si të nxjerrim të tjerët nga Wifi? , wifikill, wifikill pro,

Gjithmonë na ndodhur që të lidhemi me wireless në lokal, ku mund të jemi duke shijuar një kafe ose diçka tjetër (pak rëndësi ka) dhe na ka ndodhur që edhe pse të jemi lidhur me wireless-in mos të mund të hapim asnjë gjë në telefonin tonë, sepse linja është shumë e ngarkuar, sepse janë lidhur edhe shumë të tjerë me atë wireless. Në këtë postim do ju jap një ndihmë të vogël, për mënyrën se si të nxirrni të tjerët nga wirelessi dhe ju të jeni i vetmi me wireless në lokal.
Ju nevojiten disa gjëra të vogla:

1. Smartfoni juaj të fuqizohet nga Android
2. Të keni Root Access
3. Të shkarkoni WifiKill Pro

Për të patur Root Access në telefonin tuaj, mund të shikoni në Google për mënyrën se si mund ta bëni Root telefonin tuaj, thjesht duke kërkuar: "How to root [modeli i telefonit]"
Pasi të keni fituar Root Access ju nevojitet aplikacioni i cili do bëjë punën për ju. Më poshtë keni linkun për shkarkim.

Pasi ta shkarkoni, instalojeni dhe garantojini atij Root Access
Hyni në një wireless të populluar dhe ndiqni hapat si në foto. 

1. Klikoni mbi ""


2. Garantoni Root Access duke klikuar Grant


3. Do ju shfaqet lista e personave që janë lidhur në atë wireless


4. Klikoni mbi "grab all"


5. Klikoni mbi "kill all"


Dhe shikoni aplikacionin të bëj punën e tij.

Ky postim është bërë vetëm për qëllime edukimi, keqpërdorimi i tij mund t'ju vendosi përpara akuzave, dhe e gjithë përgjegjësia bie mbi ju.


KOMENTET

Name

Analiza,25,Analizë,1,Anglisht,3,Aplikimi A2,1,Arte,4,Biologji,12,BLOGGER,1,Detyra,18,Detyrë kërkimore,1,Drama,7,Edukim Fizik,1,Ekonomi,1,Ese,16,Ese Letrare,3,Filozofi,7,Gjeografi,3,Histori,6,Histori Arti,3,Informacione,13,Informatikë,2,Italisht,1,Kimi,7,Letersi,29,Letërsi Matura,1,Libra,9,Llogarit Piket,1,Lufta dhe Paqja,1,Matematikë,8,Matematikë Matura,1,Matura,8,MesueseAurela,3,Njoftime,8,Përmbledhje,3,Poezi,9,Projekt,38,Projekte,1,Proza,9,Qytetari,2,Referat,3,Revolucioni Francez,1,Rezultate,3,SEO,1,Shkenca,1,Shkencë Toke,2,Shkrime,6,Skema e vleresimit,5,Tech,1,Teknologji,1,Test,1,Teza,2,Universitet,3,
ltr
item
Banka e Fundit: Si të nxjerrim të tjerët nga Wifi?
Si të nxjerrim të tjerët nga Wifi?
Si të nxjerrim të tjerët nga Wifi? , wifikill, wifikill pro,
https://3.bp.blogspot.com/OW76AjsODx-TOrWrYQe6yDmraEaRHt56YR9_HkjpUp1AYmLsy9rfZI4jOqa__SbN0G8a3BbENpdAKDIkQfR9y3mgdKQiUQbCce724bwSWVRXw6gMMd3-8EKQeDRccPo58Y58Iw=w480-h854-no
https://3.bp.blogspot.com/OW76AjsODx-TOrWrYQe6yDmraEaRHt56YR9_HkjpUp1AYmLsy9rfZI4jOqa__SbN0G8a3BbENpdAKDIkQfR9y3mgdKQiUQbCce724bwSWVRXw6gMMd3-8EKQeDRccPo58Y58Iw=s72-w480-c-h854-no
Banka e Fundit
http://www.bankaefundit.com/2017/04/si-te-nxjerrim-te-tjeret-nga-wifi.html
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/2017/04/si-te-nxjerrim-te-tjeret-nga-wifi.html
true
6959114630447888504
UTF-8
Të gjitha postimet u servirën Nuk u gjet asnjë postim Shiko të gjitha Lexo më shumë Komento Fshi komentin Fshi Nga Kryefaqe FAQET POSTIMET Shiko të gjitha REKOMANDOHEN TË LEXOHEN ETIKETË ARKIVA KËRKO TË GJITHA POSTIMET Not found any post match with your request KTHEHU NË KRYEFAQE E dielë E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Diel Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor tani 1 minutë më parë $$1$$ minutes ago 1 orë më parë $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago më shumë se 5 javë më parë Ndjekës Ndiq Kjo përmbajtje është PREMIUM Ju lutem shpërndajeni që të aktivizohet Kopjo të gjithë kodin Selekto të gjithë kodin Të gjitha kodet u kopjuan në kujtesën tuaj Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy