Facebook Twitter Instagram LinkedIn Youtube

Arsyeja e publikimit të materialeve në faqen tonë është lehtësimi i punës së nxënësve dhe jo përvetësimi apo kopjimi i këtyre materialeve për t’i prezantuar si punë vetjake. Marrja e një detyre të gatshme prej nxënësve nuk është në interesin tonë, por nëse kjo ndodh ne nuk mbajmë përgjegjësi. Informacioni është i lirë. Lexo më shumë.

$hide=page

11 faktet më kundërshtuese në matematikë - Projekt Matematikë

11 faktet më kundërshtuese në matematikë - Projekt Matematikë - Matematika ka surpriza që janë të dizajnuara për të testuar dhe për të shtyrë kufijtë tuaj mendor. ▪ 11 problemet e matematikës në vijim janë të thjeshta por jashtëzakonisht të diskutueshme mes studentëve, por megjithatë janë fakte.. ▪ Ata janë paradokse të probabilitetit. Dhe garantojmë që ju do të filloni të jepni argumente të ndryshme, edhe pse mund të duket sikur keni ju të drejtë...- Projekt Matematike, Projekt Matematike, Matematike, Projekt


<<  Shikojeni në faqe tjetër  >>

  • Matematika ka surpriza që janë të dizajnuara për të testuar dhe për të shtyrë kufijtë tuaj mendor. 
  • 11 problemete matematikës në vijim janë të thjeshta por jashtëzakonisht të diskutueshme mes studentëve, por megjithatë janë fakte.. 
  • Ata janë paradokse të probabilitetit. Dhe garantojmë që ju do të filloni të jepni argumente të ndryshme, edhe pse mund të duket sikur keni ju të drejtë…

KOMENTET

Name

Analiza,25,Analizë,1,Anglisht,3,Aplikimi A2,1,Arte,4,Biologji,12,BLOGGER,1,Detyra,18,Detyrë kërkimore,1,Drama,7,Edukim Fizik,1,Ekonomi,1,Ese,16,Ese Letrare,3,Filozofi,7,Gjeografi,3,Histori,6,Histori Arti,3,Informacione,13,Informatikë,2,Italisht,1,Kimi,7,Letersi,29,Letërsi Matura,1,Libra,9,Llogarit Piket,1,Lufta dhe Paqja,1,Matematikë,8,Matematikë Matura,1,Matura,8,MesueseAurela,3,Njoftime,8,Përmbledhje,3,Poezi,9,Projekt,38,Projekte,1,Proza,9,Qytetari,2,Referat,3,Revolucioni Francez,1,Rezultate,3,SEO,1,Shkenca,1,Shkencë Toke,2,Shkrime,6,Skema e vleresimit,5,Tech,1,Teknologji,1,Test,1,Teza,2,Universitet,3,
ltr
item
Banka e Fundit: 11 faktet më kundërshtuese në matematikë - Projekt Matematikë
11 faktet më kundërshtuese në matematikë - Projekt Matematikë
11 faktet më kundërshtuese në matematikë - Projekt Matematikë - Matematika ka surpriza që janë të dizajnuara për të testuar dhe për të shtyrë kufijtë tuaj mendor. ▪ 11 problemet e matematikës në vijim janë të thjeshta por jashtëzakonisht të diskutueshme mes studentëve, por megjithatë janë fakte.. ▪ Ata janë paradokse të probabilitetit. Dhe garantojmë që ju do të filloni të jepni argumente të ndryshme, edhe pse mund të duket sikur keni ju të drejtë...- Projekt Matematike, Projekt Matematike, Matematike, Projekt
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg-WOsRpW5QGtWsamOHgQ2ph74g6g9UaEjbsFzItLvsgG25l3esL2V9EW_kCeEFvGYEqsRWgvPK9BB2afcCW2LOA5uwx7nDHmDOpU3NX_wt3uf56d4-i6kd6I6X0T_OrYz8YPuCjQ7TRFQ-/s1600/11+FAKTET+M%25C3%258B+KUND%25C3%258BRSHTUESE+N%25C3%258B+MATEMATIK%25C3%258B+-+PROJEKT+MATEMATIK%25C3%258B.PNG
https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg-WOsRpW5QGtWsamOHgQ2ph74g6g9UaEjbsFzItLvsgG25l3esL2V9EW_kCeEFvGYEqsRWgvPK9BB2afcCW2LOA5uwx7nDHmDOpU3NX_wt3uf56d4-i6kd6I6X0T_OrYz8YPuCjQ7TRFQ-/s72-c/11+FAKTET+M%25C3%258B+KUND%25C3%258BRSHTUESE+N%25C3%258B+MATEMATIK%25C3%258B+-+PROJEKT+MATEMATIK%25C3%258B.PNG
Banka e Fundit
http://www.bankaefundit.com/2018/05/11-faktet-me-kundershtuese-ne-matematike.html
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/
http://www.bankaefundit.com/2018/05/11-faktet-me-kundershtuese-ne-matematike.html
true
6959114630447888504
UTF-8
Të gjitha postimet u servirën Nuk u gjet asnjë postim Shiko të gjitha Lexo më shumë Komento Fshi komentin Fshi Nga Kryefaqe FAQET POSTIMET Shiko të gjitha REKOMANDOHEN TË LEXOHEN ETIKETË ARKIVA KËRKO TË GJITHA POSTIMET Not found any post match with your request KTHEHU NË KRYEFAQE E dielë E hënë E martë E mërkurë E enjte E premte E shtunë Diel Hënë Martë Mërkurë Enjte Premte Shtunë Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor Janar Shkurt Mars Prill Maj Qershor Korrik Gusht Shtator Tetor Nëntor Dhjetor tani 1 minutë më parë $$1$$ minutes ago 1 orë më parë $$1$$ hours ago Dje $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago më shumë se 5 javë më parë Ndjekës Ndiq Kjo përmbajtje është PREMIUM Ju lutem shpërndajeni që të aktivizohet Kopjo të gjithë kodin Selekto të gjithë kodin Të gjitha kodet u kopjuan në kujtesën tuaj Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy